Екипът на 132. СУ „Ваня Войнова“, гр.София

Име, презиме и фамилия Длъжност
1. Детелина Цветкова Царвулкова Директор
2. Валентина Маринова Найденова ЗДУД – Подготвителна група – 5 – год.,

Подготвителна група – 6 – год., 1. – 4. клас,

5. – 7. клас

3. Фатиме Зекриева Табачка ЗДУД – ученици в ИФО, СФО и КФО
4. Ваня Николова Джурова ЗДУД – 8. 12. клас
5. Орлин Стоянов Георгиев РН „ИКТ“;

учител по физика и астрономия;

учител по човек и природа;

учител по математика

6. Ива Василева Рускова РН „ИКТ“;

учител по компютърно моделиране, компютърно моделиране и информационни технологии, информационни технологии и информатика;

учител по физика и астрономия

7. Гергана Михайлова Ангелова Педагогически съветник
8. Пепа Андреева Иванова Логопед; ресурсен учител
9. Анна Вангелова Налджиева – Паскалева Психолог
10. Мария Милкова Минкова Ресурсен учител
11. Невенка Георгиева Кабанова Ресурсен учител; помощник на учителя
12. Татяна Ангелова Стамова Учител по български език и литература
13. Таня Райчева Чобанова Учител по български език и литература
14. Елика Светославова Чанкова Учител по български език и литература
15. Милкана Димитрова Кацарова Учител по английски език
16. Теодора Панева Запрянова Учител по английски език;

учител по български език и литература

17. Варвара Вълева Василева Учител по английски език;

учител по български език и литература

18. Мария Атанасова Блажева Учител по английски език
19. Диана Йорданова Стоилова Учител по английски език;

учител в начален етап

20. Аделина Владимирова Петрова Учител по руски език
21. Марияна Тодорова Кърлева Учител по математика
22. Елена Георгиева Блажева Учител по компютърно моделиране, компютърно моделиране и информационни технологии, информационни технологии и информатика
23. Радослава Миткова Кръстева Учител по компютърно моделиране, компютърно моделиране и информационни технологии, информационни технологии и информатика;

учител по математика

24. Катя Мирчева Асенова Учител по компютърно моделиране, компютърно моделиране и информационни технологии, информационни технологии и информатика
25. Нора Бориславова Борисова Учител по история и цивилизации;

учител по география и икономика

26. Ерсой Юсуф Юсуф Учител по история и цивилизации
27. Вероника Николаева Никифорова Учител по география и икономика;

учител по български език и литература

28. Светла Николаева Петрова Учител по философия и гражданско образование
29. Николай Станков Сусанин Учител по философия и гражданско образование;

учител в ЦДО – прогимназиален етап

30. Лъчезар Веселинов Ватахов Учител по философия и гражданско образование;

учител по история и цивилизации

31. Мария Василева Боцева Учител по биология и здравно образование;

учител по химия и опазване на околната среда

32. Ерика Йорданова Любенова Учител по биология и здравно образование;

учител по география и икономика

33. Димитър Божидаров Райнов Учител по физика и астрономия;

учител по човек и природа;

учител по математика

34. Светла Димитрова Христова Учител по химия и опазване на околната среда
35. Антоанета Георгиева Димчева Учител по технологии и предприемачество;

учител в ЦДО – прогимназиален етап

36. Таматя Любомирова Димитрова Учител по музика
37. Веска Любенова Петкова Учител по изобразително изкуство;

учител по технологии и предприемачество

38. Надежда Христова Пенчева Учител по физическо възпитание и спорт
39. Бистра Борисова Манева Учител по физическо възпитание и спорт
40. Георги Димитров Топорчев Учител по физическо възпитание и спорт
41. Юрия Йорданова Кирчева Учител по физическо възпитание и спорт
42. Велина Мариянова Савова Учител по физическо възпитание и спорт;

учител по професионални предмети

43. Венислава Павлинова Младжова Учител в Подготвителна група – 5 – год.
44. Веселина Радева Василева – Иванова Учител в Подготвителна група – 5 – год.
45. Галя Тончева Георгиева Учител в Подготвителна група – 6 – год.
46. Стела Иванова Миланова Учител в Подготвителна група – 6 – год.
47. Александра Димитрова Борисова Учител в начален етап
48. Тихомира Мариянова Илиева Учител в начален етап
49. Паолина Станиславова Милошева Учител в начален етап;

учител по история и цивилизации

50. Мария Цветанова Андреева Учител в начален етап
51. Таня Василева Тодорова Учител в начален етап
52. Цвета Вълкова Иванова Учител ЦДО в начален етап;

Учител по история и цивилизации

53. Албена Любомирова Маркова – Гаманова Учител ЦДО в начален етап;

учител по технологии и предприемачество

54. Ирина Алексеевна Милева Библиотекар
55. Десислава Борисова Колева Завеждащ административна служба
56. Мариола Димитрова Гьорева Специалист „Човешки ресурси“
57. Десислава Димитрова Алексова Хигиенист
58. Мими Петрова Иванова Хигиенист
59. Пенка Александрова Славова Хигиенист
60. Райна Русева Русева Хигиенист
61. Йорданка Емилова Димитрова Помощник възпитател
62. Георги Христов Кюркчиев Работник по поддръжка